Вище художнє професійне училище №3 м. Івано-Франківська

Категорії розділу
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Основна діяльність

Тренінги "Запобігання торгівлі людьми"

Проблема торгівлі людьми є досить актуальною для України та нашої області. Учні ВХПУ №3 м. Івано-Франківська стали активними учасниками  проведення превентивних заходів в учнівському середовищі, які організував Благодійний фонд «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» з метою підвищення рівня обізнаності учнівської молоді щодо безпечної міграції та працевлаштування. Від нашого навчального закладу пройшли відповідне навчання і стали учасниками даної програми учениці ІІІ курсу Біговська Оксана, Левандівська Діана, Петросян Тамара, Пірнак Надія. Сертифікати їм вручив директор  департаменту освіти, науки та молодіжної політики п. Віктор Кімакович. Наші дівчата-тренери організували та провели чотири  просвітницькі заходи з метою безпечної міграції та працевлаштування за кордоном і запобігання торгівлі людьми.

Тренінги розпочалися роботою в групах з використанням вхідного та вихідного анкетування, перегляду фільму «Життя на продаж», інтерактивної методики «метод групового обговорення», в ході якої учні досліджували та висвітлювали ключові теми, пов’язані з протидією торгівлі людьми. Результати групових досліджень були представлені 5 презентаціями: «Масштаби торгівлі людьми в світі, Україні, Івано-Франківській області», «Поняття «Торгівля людьми» та її види», «Процес торгівлі людьми: дії та способи», «Причини і наслідки торгівлі людьми», «Поради щодо безпечної міграції та працевлаштування». Набуті знання учасники закріпили за допомогою інтерактивних ігор «Рожеві окуляри» та «Галопом по Європах!». Не  менш цікавою була робота з  використанням інтерактивних методик: кросворду, інформаційної акції «Сумнівне оголошення», коміксів, «Брейн-рингу», інтерактивної гри, колажування.

Завдяки проведеним заходам учні стали більш обізнаними та підготовленими до дорослого життя, висловлюючись про важливість даної  проблеми.

Категорія: Основна діяльність | Додав: Admin (19.05.2016)
Переглядів: 238 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]