Вище художнє професійне училище №3 м. Івано-Франківська

Категорії розділу
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Основна діяльність

Тиждень знань з основ БЖД

Відповідно до наказу Державної служби  України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області та Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА №218/120 від 05.04.2017 року «Про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності…»,  у  Вищому художньому професійному училищі №3 м. Івано-Франківська проведено такі заходи:

1. Організовано виставку робіт учнів училища  на тему: «Безпека в нашому житті». Юні художники  за допомогою олівців та фарб зобразили ситуації, які можуть підстерігати їх у повсякденному житті.

2. Підготовлено стенд інформаційних матеріалів, які ще раз нагадали учням і працівникам про правила охорони праці та безпеки життєдіяльності у виробничих майстернях, в умовах виробництва та розповідають про особливості роботи в лісозаготівельній та лісопереробній галузях.

3. Учні групи ОД мс52 закінчили вивчення курсу «Безпека життєдіяльності» та здали комплексний залік з предмету. Письмові відповіді показали, що учні добре володіють програмовим матеріалом, знають правила поведінки та правила організації надання допомоги в надзвичайних ситуаціях ( викладач БЖД  Прокопець Т.Г.).

4. У групі М-33  проведено цікавий, пізнавальний виховний захід на тему: «Вчимося жити у безпеці». Учні брали активну участь  у конкурсі на кращі знання з правил надання долікарської допомоги, впливу природних, фізичних, хімічних факторів на здоров’я і життя людини. Учасники чітко відповідали на тестові запитання, знаходили алгоритм надання допомоги в надзвичайних ситуаціях (викладач Винничук Л.В.).

5. 26 квітня викладачі методичної комісії суспільних дисциплін під керівництвом Сміжак І.Д. провели виховний захід до річниці Чорнобильської трагедії – спомин про катастрофу та вшанування героїзму пожежників, персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, науковців, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії. Подвиг цих людей назавжди записано в літопис людської мужності.

6. 27  квітня оголошено в училищі Днем ЦЗ. Він розпочався з відпрацювання дій постійного складу та учнів за сигналом «Увага Всім!». Всі підрозділи організувалися відповідно до плану і чітко доповіли про свої обов’язки та завдання. Під час уроків було дано сигнал «довгий дзвінок» і учні всіх груп разом з керівниками зібрались на лінійку, показавши хороші результати та організовані дії при евакуації. Темою даного тренування було «Правила евакуації в разі умовного замінування навчального корпусу». Присутній на тренуваннях заступник начальника Державної служби України з НС Ковбас М.Д. відзначив чітку організацію та злагоджені дії всього колективу (викладач предмету «Захист Вітчизни» Нагірний М.В.).

7. 28 квітня – Всесвітній день охорони праці, який цього року проходить під гаслом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці». Викладач предмету «Охорона праці» провела відкритий урок в групі Ст 12 на тему: «Теплоізоляційні матеріали». Під час заняття учні вивчили класифікацію та властивості даних матеріалів. Велику увагу викладач приділила правилам безпеки при роботі із синтетичними матеріалами, їх вплив на здоров’я людини. Було наголошено, що ці матеріали є легкозаймистими, швидко горючими. А тому під час роботи з ними необхідно чітко дотримуватись правил пожежної безпеки.

В цей день було проведено бесіди в групах третього курсу на тему: «Життєві навички – шлях до безпеки людей».

Напередодні вихідних та святкових днів в групах всіх курсів  інженером з ОП Мазурик Г.М. проведено інструктажі з правил поведінки на дорозі, в транспорті, під час відпочинку в лісі та біля водойм.

8. Протягом тижня в бібліотеці діяла тематична книжкова виставка: «Будьте обачними – захистіть себе від небезпек» (бібліотекар Гой Н.Д.).

Категорія: Основна діяльність | Додав: Admin (28.04.2017)
Переглядів: 131 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]