Вище художнє професійне училище №3 м. Івано-Франківська

Категорії розділу
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Основна діяльність

Мова - це сила

17 лютого 2016 р. у ВХПУ №3 м. Івано-Франківська відбувся бінарний урок-конференція на тему «Визначні місця Америки, Австрії та Франції», організований викладачами іноземних мов училища Данилюк О. Б. та Тронь Ю.О. в групі СТ-31.

Згідно основної концепції навчання іноземних мов  головною метою уроку було формування комунікативних навичок учнів. Нестандартність уроку-конференції полягала в його бінарності, хоча викладачі та учні розмовляли не лише англійською чи німецькою, а й французькою мовами.

Учнівські мультимедійні презентації та яскрава наочність сприяла глибокому розкриттю теми та активній участі всіх учнів в обміні власними думками на запропоновану тему. Втішно, що урок-конференцію відвідали також викладачі інших дисциплін (математики, інформатики, зарубіжної літератури, художнього мистецтва). І, навіть не володіючи тією чи іншою мовою, всім присутнім вдалося зрозуміти, про що йшла мова на уроці! Всі були задоволені від побаченого та почутого та отримали позитивні емоції. Переконані, всім потрібно володіти хоча б однією мовою, адже мова – це сила!

Данилюк О.Б., Тронь Ю.О., викладачі іноземних мов

Категорія: Основна діяльність | Додав: Admin (22.02.2016)
Переглядів: 90 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]