Вище художнє професійне училище №3 м. Івано-Франківська

Категорії розділу
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Основна діяльність

Конкурс професійної майстерності

17.03.2015р. у Вищому художньому професійному училищі №3 м.Івано-Франківська відбувся конкурс професійної майстерності.

Результати конкурсу:

«Столяр»

І, ІІ курс

І місце – Ленюк І. (група Ст 21, майстер в/н Мачкур В.Б.)

І місце – Оленчук В. (група Ст 11б, майстер в/н Басалига Є.С.)

ІІ місце – Польовий М. (група Ст 12, майстер в/н Верига С.Ю.)

ІІІ місце – Колєсніченко В. (група СТ ту 1а, майстер в/н Янко В.М.)

ІІІ курс

І місце – Скурчак Н. (група Ст 31, майстер в/н Крайник Я.І.)

ІІ місце – Будз П. (група Ст 31, майстер в/н Крайник Я.І.)

ІІІ місце – Семенюк М. (група Ст 32, майстер в/н Калина Р.Т.)

«Різьбяр по дереву та бересті»

І курс

І місце – Коропецький О.  (група Р13, майстер в/н Мартинюк І.М.)

ІІ місце – Тузик Д. (група Р13, майстер в/н Мартинюк І.М.)

ІІІ місце – Малик В. (група Р13, майстер в/н Мартинюк І.М.)

ІІ курс

І місце – Дутка Д. (група Р22, майстер в/н Семків В.Я.)

ІІ місце – Скасків Ю. (група Р22, майстер в/н Семків В.Я.)

ІІІ місце – Воробець І. (група Р22, майстер в/н Семків В.Я.)

ІІІ курс

І місце – Батіг Р. (група Р33, майстер в/н Заліський А.М.)

ІІ місце – Засідько Н. (група Р33, майстер в/н Заліський А.М.)

ІІІ місце – Нечай О. (група Р33, майстер в/н Басараб А.І.)

IV, V курс

«Декоративно-прикладне мистецтво»

І місце – Скирда В. (група Р мс 53, майстер в/н Мороз Г.Г.)

ІІ місце – Вангела В. (група Р мс 43, майстер в/н Олійник В.Я.)

ІІІ місце – Соловчук В. (група Р мс 53, майстер в/н Петранюк Л.І.)

«Монтажник експозиції та художньо-оформлювальних робіт»

ІІ курс

І місце – Закота М. (група М 23, майстер в/н Чура С.І.)

ІІ місце – Дземюк М. (група М 23, майстер в/н Бойчук В.І.)

ІІІ місце – Мартинюк А. (група М 23, майстер в/н Чура С.І.)

ІІІ курс

І місце – Генега Ю. (група М 34, майстер в/н Палюга М.В.)

ІІ місце – Шинкаренко В. (група М 34, майстер в/н Палюга М.В.)

ІІІ місце – Левандівська Д. (група М 35, майстер в/н Бурак О.І.)

IV курс

«Декоративно-прикладне мистецтво»

І місце – Яремчук М. (група М мс 44, майстер в/н Палюга М.В.)

ІІ місце –Демянюк Т. (група М мс 44, майстер в/н Палюга М.В.)

ІІІ місце – Гриньків Д. (група М мс 45, майстер в/н Чура С.І.)

V курс

«Декоративно-прикладне мистецтво»

І місце – Басюк М. (група М мс 54, майстер в/н Мойсей Х.В.)

ІІ місце –Бабінська Н. (група М мс 54, майстер в/н Вірозуб Л.В.)

ІІІ місце – Дутка М. (група М мс 55, майстер в/н Бурак О.І.)

 

Категорія: Основна діяльність | Додав: Admin (18.03.2016)
Переглядів: 145 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]