Вище художнє професійне училище №3 м. Івано-Франківська

Категорії розділу
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Основна діяльність

Європейський клуб

В листопаді 2014 року в училищі розпочав роботу європейський клуб.    Робота клубу  полягає у інформування про інтеграційні процеси в Європі, поширення інформації стосовно країн Європейського Союзу, наданні молодому поколінню теоретичних знань про розвиток європейських країн та практичних умінь: адаптуватись до життя і навчання в різних країнах Європи, бути мобільними, соціально здібними, здатними до комунікації і захисту своїх прав , налагодження контактів з подібними клубами країн ЄС.

23 лютого 2015 року в рамках роботи клубу проведений семінар «Корупція – актуальна  проблема людства». На семінарі виступили кандидат наук з державного управління, доцент кафедри державного управління ІФНТУНГ Баран М.П.  та  Сав’юк В. В. 

В процесі дискусії було визначено, що корупція в Україні сьогодні має особливості, які відрізняють її від корупції в розвинутих країнах. На сучасному етапі корупція є однією з головних загроз національній безпеці та демократії в Україні. Саме тому життєвою необхідністю подальшого розвитку держави є протидія корупції. Це питання є важливим для суспільного прогресу, нормального життя та запобігання іншим викликам і загрозам.

Категорія: Основна діяльність | Додав: петрович (03.03.2015)
Переглядів: 122 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]