Вище художнє професійне училище №3 м. Івано-Франківська

Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Навчальна робота

Педагогічний колектив ВХПУ №3 – це моноліт творчих, обдарованих, талановитих  людей. Особливістю цього колективу є те, що в ньому гармонійно поєднується майстерність досвідчених педагогів з новими ідеями педагогів-початківців.

Основною концепцією організації навчальної роботи в училищі є глибоке усвідомлення кожним педагогічним працівником істини, що розбудова системи освіти, її докорінне реформування повинні стати основою відтворення інтелектуального, ду­ховного потенціалу майбутніх випуск­ників, постійного ви­користання досяг­нень вітчизняної на­уки, техніки, культури, виховання високої громадянської свідо­мості. Викладання загальноосвітніх дисциплін має чітке професійне спрямування. Кваліфікований на­вчальний процес в училищі забезпечують 70 досвідчених педагогічних працівників, серед яких:

•   заслужених учителів України - 2

•   кандидатів педагогічних наук- 1;

•   відмінників професійно-технічної освіти - 6;

•   відмінників народної освіти - 13;

•   викладачів-методистів - 5;

•   старших викладачів - 20;

•   викладачів вищої категорії - 22;

•   викладачів першої категорії - 7;

•   майстрів виробничого навчання першої категорії - 6;

•   майстрів виробничого навчання другої категорії- 23.

В училищі працює 6 методкомісій:

•   методична комісія викладачів та майстрів в/н столярних дисциплін;

•   методична комісія художніх дисциплін та майстрів виробничого навчання;

•   методична комісія викладачів суспільних дисциплін;

•   методична комісія викладачів гуманітарного циклу;

•   методична комісія природничо-математичних дисциплін;

•   методична комісія викладачів фізичного виховання та допризовної підготовки.

Навчальною базою для теоретичної підготовки учнів служать 17 кабінетів загальноосвітніх, загальнотехнічних та професійних дис­циплін, які обладнані належним чином. Для поглибленого вивчення навчальних предметів та комп'ютерно-інформаційних технологій змонтовано сучасний комп'ютерний кабінет, здійснено підключення до мережі Іnternet.

Щороку викладачі, які атестуються та викладачі, які діляться досвідом, педагогічною майстерністю, рівнем творчої та пошукової  діяльності, проводять відкриті уроки.

24.10.2014 р. викладач художніх дисциплін Сем'яник О.В. провела відкритий урок з матеріалознавства на тему  "Льон - первинна обробка, будова, властивості" для учнів групи М24 (професія "Монтажник експозиції художньо-оформлювальних робіт").

17.12.2014 р. проведено відкритий урок з охорони праці "Горіння речовин і матеріалів" викладачем Мельничук О.О. з учнями І курсу М13а групи професії "Монтажник експозиції художньо-оформлювальних робіт".

15.12.2014 р. проведено відкритий урок з виробничого навчання "Складання специфікації і карти розкрою меблевих виробів та розкрій пиломатеріалів" майстром виробничого навчання Калиною Р.Т. з учнями ІІ курсу СТ22б групи професії "Столяр".

12.12.2014 р. проведено майстер-клас для учасників школи молодого педагога з практичним застосуванням дидактичних прийомів і методів проведення уроку на уроці біології  "Основні поняття генетики. Методи генетичних досліджень" викладачем, методистом Винничук Л.В. (ІІ курс, М21б група, професія"Столяр").

11.12.2014 р. проведено відкритий урок з іноземної мови "Environmental protection" викладачем Тронь Ю.О. з учнями ІІ курсу М24б групи професії "Монтажник експозиції художньо-оформлювальних робіт".

11.12.2014 р. проведено відкритий урок з рисунку "Використання техніки сухого пензля на заняттях рисунку при написанні портретів" викладачем Басалигою Т.Є. з учнями V курсу М55 групи спеціальності "Декоративно-прикладне мистецтво".

11.12.2014 р. проведено відкритий урок з кольорознавства "Гармонія кольору" викладачем Прокопенюк Г.Б. з учнями V курсу Р53 групи спеціальності "Декоративно-прикладне мистецтво".

05.12.2014 р. відкритий урок з інформатики "Створення та настроювання діаграм" провела викладач інформатики Бабійчук О.Р. (ІІ курс, група М 24 б, професія "Монтажник експозиції художньо-оформлювальних робіт").

03.12.2014 р. відкритий урок з іноземної мови (німецька) "Моя майбутня професія" провела викладач Данилюк О.Б. (ІІІ курс, група М 35 а, професія "Монтажник експозиції художньо-оформлювальних робіт").

02.12.2014 р. відкритий урок з креслення "Спряження" провів викладач спеціальних дисциплін Калина Т.Т. (група СТ ту 1 а, професія "Столяр. Верстатник деревообробних верстатів").

01.12.2014 р. відкритий урок з технології художньо-оформлювальних робіт "Матеріали та інструменти для ткацтва" провела викладач художніх дисциплін Притуляк Н.В. (ІІ курс, група М 25 а, професія "Монтажник експозиції художньо-оформлювальних робіт").

04.02.2014. Урок обміну досвідом з технології деревообробних верстатів  «Стругально-фугувальні верстати» для учнів професії «Столяр. Верстатник деревообробних верстатів». Викладач спецдисциплін вищої кваліфікаційної категорії  Табаркевич М.П.

13.02.2014. Урок обміну досвідом з технології меблевого виробництва «Нанесення лакофарбових матеріалів методом наливу» для учнів професії «Столяр. Верстатник деревообробних верстатів» ІІ курсу. Викладач спецдисциплін вищої кваліфікаційної категорії Нога Я.С.

17.02.2014. Відкритий урок з креслення «Поняття про розрізи» для учнів професії «Столяр. Верстатник деревообробних верстатів». Викладач спецдисциплін Крайник Л.Я.

17.02.2014. Відкритий урок-лекція  за методикою фасилітативної дискусії з живопису з молодшими спеціалістами спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво»  - «Декоративне вирішення постаті людини». Викладач вищої кваліфікаційної категорії Лесів Г.В.

18.02.2014. Урок обміну досвідом з фізики «Ланцюгова реакція поділу ядер урану. Ядерна енергетика та екологія» для учнів ІІІ курсу професії «Монтажник експозиції та художньо-оформлювальних робіт». Викладач вищої кваліфікаційної категорії Кавин В.І.

 

19.02.2014. Відкритий бінарний урок з технології роботи на деревообробних верстатах та виробничого навчання "Розкрій деревини на деревообробних верстатах вздовж волокон" для учнів І курсу професії «Столяр. Верстатник деревообробних верстатів». Викладач спецдисциплін Квич М.І., майстер виробничого навчання Круцик П.В.

19.02.2014. Відкритий урок з біології "Закономірност спадковості та мінливості" для учнів ІІ курсу професії «Монтажник експозиції та художньо-оформлювальних робіт». Викладач вищої кваліфікаційної категорії Прокопець Т.Г.

19.02.2014. Відкритий урок з української літератури "Розстріляне Відродження. В. Підмогильний" для учнів ІІ курсу професії "Різьбяр по дереву та бересті". Викладач вищої кваліфікаційної категорії Плитус Л.І.

26.02.2014. Відкритий урок з християнської етики "Родина. Батьківство і материнство" для учнів І курсу професії «Монтажник експозиції та художньо-оформлювальних робіт». Викладач Феденчук Н.Г.

26.02.2014. Відкритий урок з вищої математики "Застосування інтеграла до обчислення площ криволінійних фігур та об'ємів тіл обертання" для учнів ІV курсу  (група ОД мс 41). Викладач Калина Л.І.

06.03.2014. Відкритий урок з української літератури "В.Стефаник. Новела "Камінний хрест"" для учнів І курсу професії «Монтажник експозиції та художньо-оформлювальних робіт». Викладач Гресько В.В.

07.03.2014. Відкритий урок з іноземної мови "Як отримують роботу в Європі" для учнів ІІІ курсу професії «Монтажник експозиції та художньо-оформлювальних робіт». Викладач Морозевич Л.С.

17 та 18 грудня 2013р. викладачі художніх дисциплін Кіцела Олеся Миколаївна, Прокопенюк Галина Богданівна та Басараб Анатолій Іванович  провели відкриті уроки, під час яких продемонстрували свою педагогічну майстерність, рівень творчої та пошукової діяльності. Уроки проведено на високому методичному рівні, цікаво, з використанням інформаційно-комунікаційних засобів.