Вище художнє професійне училище №3 м. Івано-Франківська

Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Різне

Головна » 2018 » Вересень » 3 » Наказ про забезпечення безпеки учнів
14:00
Наказ про забезпечення безпеки учнів

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДЕПАРТАМЕНТ  ОСВІТИ, НАУКИ  ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ВИЩЕ  ХУДОЖНЄ  ПРОФЕСІЙНЕ  УЧИЛИЩЕ  №3 м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА

 

Н А К А З

«____»__________2018 р.          м. Івано-Франківськ              №_______

 

Про забезпечення безпеки учнів

закладу в 2018/2019 н.р.

 

На виконання Наказу Міністерства освіти і науки України від 06.01.2015 року № 2 «Щодо заходів безпеки у навчальних закладах», листа Служби безпеки України від 28.08.2014 № 5/1/1-30663 та з метою посилення громадського порядку у місцях перебування дітей,  забезпечення збереження життя та здоров'я всіх учасників навчально-виховного процесу в училищі

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Обмежити доступ на територію закладів освіти осіб, які не задіяні в проведенні навчально-виховного процесу, та посилити контроль за недопущенням внесення до приміщень навчального закладу вибухонебезпечних та інших предметів, що можуть становити загрозу здоров'ю і життю дітей та працівників.

 

2. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Обух З.Я.  підготувати та розповсюдити серед учнів, педагогічних працівників пам’ятку із правилами поводження у разі виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів. у тому числі замаскованих під них речей: авторучок, міні-магнітофонів, мобільних телефонів, іграшок тощо.

 

3.Класним керівникам :

3.1 спрямувати роботу на проведення роз’яснювальної роботи з батьками та учнями щодо завчасного інформування адміністрації училища  або працівників правоохоронних органів про можливі факти вчинення особами, які постійно проживають на території мікрорайону училища, протиправних акцій щодо зриву навчально-виховного процесу, у тому числі розповсюдження ними пропагандистських матеріалів, націлених проти центральних та місцевих органів влади.

3.2. акцентувати увагу батьків на виявлення сторонніх осіб у місцях, які видаються підозрілими (вільно не орієнтуються на місцевості перебування, розповсюджують сепаратистські матеріали та предмети, що можуть викликати підозру щодо їх вибухонебезпечності).

3.3. Постійно проводити роз'яснювальну роботу з учнями    та батьківською громадськістю за участю співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій та правоохоронних органів, учасників бойових дій у зоні АТО, волонтерів щодо правил поведінки у випадку виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів

 

4. Працівникам технічного  персоналу училища:

4.1 Щоденно здійснити перевірку всіх приміщень училища та території закладу на виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів відповідно до отриманих доручень по чергуванню на об’єкті охорони.

4.2.Посилити контроль за перебуванням на території закладу, особливо у приміщеннях, осіб, які не причетні до проведення навчально-виховного процесу, обмежити  їх перебування в закладі під час навчальних занять.

 

5. Сторожам училища посилити режим безпеки для недопущення внесення у приміщення вибухонебезпечних та інших предметів, що можуть завдати шкоди здоров’ю і життю дітей та працівників навчального закладу.

 

6. Впровадити жорстку пропускну систему у приміщення закладу освіти для недопущення перебування у ньому сторонніх осіб. Дозволити вхід у приміщення осіб такої категорії виключно з дозволу адміністрації навчального закладу.

 

7. Викладачу інформатики  ознайомити учнів, вчителів та працівників закладу зі змістом даного наказу шляхом розміщення його на сайті училища. 

 

8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Директор  ВХПУ №3                                        Коростіль Н.Ж.

 

 

Підготував:

Обух З.Я.

 

 

 

 

 

Переглядів: 259 | Додав: Admin
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]